WRÓĆ DO KARIERY W SINSAY
Stanowiska Technologiczne

Stanowiska Technologiczne

Sinsay to organizacja

Stanowiska Technologiczne

W tym obszarze będziesz odpowiadać za realny wygląd i jakość naszej gamy ubrań. Będziesz własnoręcznie nadawać kształt naszej ofercie i urzeczywistniać styl Sinsay. Jeżeli szycie to Twoja pasja – nie zastanawiaj się! Sprawdź nasze oferty pracy. Rób to, co kochasz i realizuj się razem z nami.

Myślisz: rozwój w specjalizacji? My mówimy: praca w Sinsay!

Potrafisz tworzyć wykroje? Znasz się na materiałach, a może umiesz szyć? To miejsce dla Ciebie! Twoje umiejętności są wyjątkowe i idealnie sprawdzą się na takich stanowiskach jak Konstruktorka/Konstruktor, Technolożka/Technolog Odzieży czy Krawcowa/Krawiec. Zobacz nasze aktualne oferty pracy i znajdź u nas swoje miejsce na lata, aby rozwijać umiejętności!

Znajdź pracę skrojoną dla Ciebie

Dołączając do gdańskiego zespołu Sinsay, możesz liczyć na umowę o pracę, bez okresu próbnego. Pracuj elastycznie, w takich godzinach, jakie będą Tobie pasować, w swobodnej atmosferze. Dołącz do różnorodnego zespołu jednej z marek należących do LPP. Spędzaj czas z ciekawymi ludźmi i miej realny wpływ na jakość i wygląd naszych kolekcji.

Zarabiaj i korzystaj z benefitów robiąc to, co lubisz

Oprócz stabilnego miejsca pracy, pewnego wynagrodzenia i możliwości wykorzystania swoich cennych umiejętności, oferujemy Tobie takie benefity jak prywatna opieka medyczna, karta sportowa i ubezpieczenie grupowe. Na Święta dostaniesz od nas prezent, a przez cały rok Ty i Twoi bliscy mogą korzystać ze zniżek na zakupy w salonach wszystkich marek LPP.

Aplikuj dziś

Oferty pracy

  Gdańsk

 • Technolog / Technolożka odzieży

  Stanowiska technologiczne

  Gdańsk

  Centrala

  2023-09-20

  ZOBACZ
 • Staż w zespole technologów odzieży

  Stanowiska technologiczne

  Gdańsk

  Centrala

  2023-09-08

  ZOBACZ

Sinsay to uczciwość

Proces rekrutacji do pracy w centrali Sinsay

Etap 1

Aplikuj na interesujące Cię stanowisko

Zapoznaj się z ogłoszeniem.

Aplikuj uzupełniając formularz osobowy.

Dodaj odpowiednie załączniki CV / Portfolio.

Udziel zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Zachęcamy do zaznaczenia na udział w przyszłych rekrutacjach.

Etap 2

Selekcja aplikacji

Z nadesłanych aplikacji wyselekcjonujemy kandydatów spełniających wstępne oczekiwania dla danego stanowiska.

 

Selekcja ogłoszeń

Etap 3

Zaproszenie do procesu rekrutacyjnego

Nasz dział HR skontaktuje się z wybranymi kandydatami i przeprowadzi wstępną rozmowę oraz poinformuje o wszystkich etapach w danym procesie rekrutacyjnym. Jest to również możliwość do zadania interesujących Ciebie pytań związanych ze stanowiskiem na które aplikujesz.

Etap 4

Testy sprawdzające Twoje umiejętności

Jednym z etapów rekrutacji, z którymi możesz się spotkać są testy sprawdzające Twoje umiejętności i predyspozycje związane z danym stanowiskiem. Wykonanie zadań nie określa czy zaprosimy Ciebie na spotkanie czy nie, jest to tylko część procesu, która pozwala nam poznać Twoje mocne strony.

Etap 5

Spotkanie rekrutacyjne

Na tym etapie spotkasz się już z Twoim przyszłym przełożonym oraz przedstawicielem działu HR. W czasie spotkania porozmawiamy z Tobą o Twoim doświadczeniu, oczekiwaniach związanych z danym stanowiskiem oraz odpowiemy na wszystkie interesujące Ciebie pytania.

Etap 6

Informacja zwrotna

Dział HR kontaktuje się z wszystkimi kandydatami zaproszonymi do procesu rekrutacyjnego i przekazuje informację zwrotną. Skontaktuje się z Tobą zarówno w przypadku pozytywnego jak i negatywnego rozstrzygnięcia procesu rekrutacyjnego.