Kupczyni/Kupiec mody

Sinsay to organizacja

Kupczyni/Kupiec mody w Sinsay odpowiedzialny jest za przeprowadzanie negocjacji handlowych z dostawcami, współpracę z podwykonawcami (np. producentami odzieży i akcesoriów), a także nadzór nad procesem produkcyjnym. Młodsza kupczyni/Młodszy kupiec mody musi trzymać rękę na pulsie, analizować konkurencję oraz monitorować rynek tkanin i dzianin. Jeśli czujesz, że praca w tym kierunku jest dla Ciebie, to sprawdź z czym ona się wiąże oraz jakie mamy obecnie dostępne oferty pracy w naszej zakładce Kariera Sinsay.

Zadania na stanowisku Kupczyni/Kupiec mody w Sinsay:

  • Sprawna koordynacja procesu produkcji odzieży.
  • Współpraca z polskimi i zagranicznymi producentami odzieży lub akcesoriów oraz pozyskiwanie nowych.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych (ustalanie warunków współpracy, cen, jakości, terminów).
  • Odpowiedzialność za terminowy import produktów oraz realizacje celów cenowych.
  • Monitorowanie rynku w poszukiwaniu najbardziej atrakcyjnych jakości dla poszczególnych grup asortymentowych.
  • Analiza konkurencji i pod względem trendów, cen i użytych jakości.
  • Współpraca z działem projektowym w zakresie wyglądu i jakości produktu.

Szukamy osoby, która:

  • Posiada doświadczenie w pracy na stanowisku kupca (doświadczenie w branży odzieżowej będzie dużym atutem).
  • Posiada wysokie umiejętności negocjacyjne oraz handlowe i odnosi sukcesy na tym polu.
  • Jest silnie zorientowana na osiąganie wyników, charakteryzuje się elastycznością i inicjatywą w działaniu.
  • Bardzo dobrze zna język angielski w mowie i piśmie.
  • Z łatwością nawiązuje nowe kontakty, jest otwarta, komunikatywna i lubi pracować w zespole.
  • Jest świetnie zorganizowana i posiada umiejętności analityczne.
  • Jest zainteresowana rynkiem fashion, śledzi trendy i ma wyczucie estetyki.
  • Posiada wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie ekonomiczne).
  • Biegle porusza się w środowisku MS Excel.

Praca w Sinsay to liczne korzyści, oferujemy m.in.:

  • Pracę w największej polskiej firmie modowej o międzynarodowym zasięgu.
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego.
  • 25% zniżki na zakupy w salonach marek LPP – dla Ciebie i Twoich bliskich.
  • Program Poleceń Pracowniczych (nawet do 6 000 brutto premii za polecenie pracownika).
  • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.
  • Program Wsparcia Pracowników HeLPP – inicjatywa wspierająca pracowników i ich rodziny w 3 obszarach: psychologicznym, finansowym i prawnym.
  • Możliwość dofinansowania do studiów podyplomowych oraz kursu języka angielskiego (po przepracowaniu min. 3 miesięcy).
  • Codzienną pracę na nowoczesnym sprzęcie oraz rozwiązaniach pakietu Microsoft.
  • Dostęp do platformy e-learningowej z bogatą ofertą darmowych kursów i szkoleń.
  • Nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru – nosisz to, co lubisz.

Oferty pracy

    Gdańsk

  • Asystent / Asystentka Kupca

    Stanowiska kupieckie

    Gdańsk

    Centrala

    2023-09-30

    ZOBACZ
  • Kupiec / Kupczyni Home

    Gdańsk

    Centrala

    2023-10-04

    ZOBACZ

Sinsay to uczciwość

Proces rekrutacji do pracy w centrali Sinsay

Etap 1

Zapoznaj się z ogłoszeniem.

Dodaj odpowiednie załączniki CV / Portfolio.

Udziel zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Zachęcamy do zaznaczenia na udział w przyszłych rekrutacjach.

Etap 2

Selekcja aplikacji

Z nadesłanych aplikacji wyselekcjonujemy kandydatów spełniających wstępne oczekiwania dla danego stanowiska.

Selekcja ogłoszeń

Etap 3

Zaproszenie do procesu rekrutacyjnego

Nasz dział HR skontaktuje się z wybranymi kandydatami i przeprowadzi wstępną rozmowę oraz poinformuje o wszystkich etapach w danym procesie rekrutacyjnym. Jest to również możliwość do zadania interesujących Ciebie pytań związanych ze stanowiskiem na które aplikujesz.

Etap 4

Testy sprawdzające Twoje umiejętności

Jednym z etapów rekrutacji, z którymi możesz się spotkać są testy sprawdzające Twoje umiejętności i predyspozycje związane z danym stanowiskiem. Wykonanie zadań nie określa czy zaprosimy Ciebie na spotkanie czy nie, jest to tylko część procesu, która pozwala nam poznać Twoje mocne strony.

Etap 5

Spotkanie rekrutacyjne

Na tym etapie spotkasz się już z Twoim przyszłym przełożonym oraz przedstawicielem działu HR. W czasie spotkania porozmawiamy z Tobą o Twoim doświadczeniu, oczekiwaniach związanych z danym stanowiskiem oraz odpowiemy na wszystkie interesujące Ciebie pytania.

Etap 6

Informacja zwrotna

Dział HR kontaktuje się z wszystkimi kandydatami zaproszonymi do procesu rekrutacyjnego i przekazuje informację zwrotną. Skontaktuje się z Tobą zarówno w przypadku pozytywnego jak i negatywnego rozstrzygnięcia procesu rekrutacyjnego.