Regional Commercial Trainer

Sinsay to organizacja

Regional Commercial Trainer w Sinsay to bardzo odpowiedzialne stanowisko. Osoba, która jest na nim zatrudniona ma za zadanie przeprowadzać profesjonalne szkolenia dla pracowników salonu w celu poprawy wyników sprzedażowych. Musi ona dbać o wizerunek marki, kontrolować procesy i procedury w salonach oraz szukać rozwiązań i nowych strategii, które mogłyby pomóc usprawnić problematyczne obszary. Jeśli masz niezbędne doświadczenie i chcesz rozwijać się w tym kierunku aplikuj na to stanowisko!

Zadania na stanowisku Regional Commercial Trainer w Sinsay:

  • Przeprowadzanie szkoleń mających wpływ na podnoszenie sprzedaży w salonach.
  • Utrzymywanie zgodnego z założeniami brandu wizerunku marki Sinsay.
  • Implementacja i koordynacja wytycznych dotyczących kreacji w salonach sprzedaży.
  • Kontrola i analiza wyników sprzedażowych w wyznaczonych sklepach.
  • Zapewnienie wsparcia dla Regionalnych Kierowników Sprzedaży w zakresie ekspozycji towaru.
  • Udział w tworzeniu autorskich filmów i podcastów dla salonów.
  • Ścisła współpraca z Zespołami Regionalnych Kierowników Sprzedaży, Onboarding Store Managers oraz Grupą Otwarciową.
  • Wspieranie otwierania nowych sklepów Sinsay pod względem VM, przygotowywanie map na nowe otwarcia.

Oferta pracy w Sinsay na tym stanowisku skierowana jest do kogoś, kto:

  • Posiada doświadczenie w obszarze VM w branży Retail.
  • Potrafi szkolić i przekazywać innym zdobytą wiedzę.
  • Jest osobą elastyczną, która potrafi dopasować swoje działania do sytuacji.
  • Aktywnie interesuje się modą, obecnymi trendami i branżą odzieżową.
  • Zna język angielski i swobodnie wykorzystuje go w swojej pracy.
  • Posiada czynne prawo jazdy kat. B.
  • Jest gotowa do odbywania podróży służbowych.
  • Jest komunikatywna i otwarta na kontakty z ludźmi.
  • Jest dobrze zorganizowana i potrafi pracować w zespole.

Praca w Sinsay to liczne korzyści. Oferujemy:

  • Pracę w największej polskiej firmie modowej o międzynarodowym zasięgu.
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego.
  • 25% zniżki na zakupy w salonach marek LPP – dla Ciebie i Twoich bliskich.
  • Program Poleceń Pracowniczych (nawet do 6 000 brutto premii za polecenie pracownika).
  • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.
  • Program Wsparcia Pracowników HeLPP – inicjatywa wspierająca pracowników i ich rodziny w 3 obszarach: psychologicznym, finansowym i prawnym.
  • Możliwość dofinansowania do studiów podyplomowych oraz kursu języka angielskiego (po przepracowaniu min. 3 miesięcy).
  • Codzienną pracę na nowoczesnym sprzęcie oraz rozwiązaniach pakietu Microsoft.
  • Dostęp do platformy e-learningowej z bogatą ofertą darmowych kursów i szkoleń.
  • Nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru – nosisz to, co lubisz.

Oferty pracy

    Sinsay to uczciwość

    Proces rekrutacji do pracy w centrali Sinsay

    Etap 1

    Zapoznaj się z ogłoszeniem.

    Dodaj odpowiednie załączniki CV / Portfolio.

    Udziel zgody na przetwarzanie danych osobowych.

    Zachęcamy do zaznaczenia na udział w przyszłych rekrutacjach.

    Etap 2

    Selekcja aplikacji

    Z nadesłanych aplikacji wyselekcjonujemy kandydatów spełniających wstępne oczekiwania dla danego stanowiska.

    Selekcja ogłoszeń

    Etap 3

    Zaproszenie do procesu rekrutacyjnego

    Nasz dział HR skontaktuje się z wybranymi kandydatami i przeprowadzi wstępną rozmowę oraz poinformuje o wszystkich etapach w danym procesie rekrutacyjnym. Jest to również możliwość do zadania interesujących Ciebie pytań związanych ze stanowiskiem na które aplikujesz.

    Etap 4

    Testy sprawdzające Twoje umiejętności

    Jednym z etapów rekrutacji, z którymi możesz się spotkać są testy sprawdzające Twoje umiejętności i predyspozycje związane z danym stanowiskiem. Wykonanie zadań nie określa czy zaprosimy Ciebie na spotkanie czy nie, jest to tylko część procesu, która pozwala nam poznać Twoje mocne strony.

    Etap 5

    Spotkanie rekrutacyjne

    Na tym etapie spotkasz się już z Twoim przyszłym przełożonym oraz przedstawicielem działu HR. W czasie spotkania porozmawiamy z Tobą o Twoim doświadczeniu, oczekiwaniach związanych z danym stanowiskiem oraz odpowiemy na wszystkie interesujące Ciebie pytania.

    Etap 6

    Informacja zwrotna

    Dział HR kontaktuje się z wszystkimi kandydatami zaproszonymi do procesu rekrutacyjnego i przekazuje informację zwrotną. Skontaktuje się z Tobą zarówno w przypadku pozytywnego jak i negatywnego rozstrzygnięcia procesu rekrutacyjnego.