WRÓĆ DO KARIERY W SINSAY
Komunikacja wizualna

Komunikacja wizualna

Sinsay to organizacja

Praca w obszarze: Komunikacja wizualna

Szukasz ciekawej pracy, w której młody i dynamiczny zespół nie będzie tylko pustym frazesem, a możliwości rozwoju naprawdę będą na wyciągnięcie ręki? Praca w obszarze Komunikacji wizualnej w Sinsay to idealny kierunek dla Ciebie! Sprawdź, kogo szukamy i znajdź miejsce dla siebie!

Myślisz: ludzie z pasją? My mówimy: praca w Sinsay!

Specjaliści ds. marketingu, styliści, fotografowie czy graficy tworzą nasz Dział Komunikacji Wizualnej. Dołącz do nich! Możesz połączyć pasję z pracą, uwolnić swoją kreatywność i dać się ponieść fantazji. Miej realny i bezpośredni wpływ na branżę fashion, na to, jak my i inni widzą Sinsay. Twórz go razem z nami! .

Zarabiaj i korzystaj z benefitów w pracy, którą kochasz

Dołączając do naszego teamu, oprócz atrakcyjnego, pewnego wynagrodzenia, możesz liczyć na takie benefity jak prywatna opieka medyczna, karta sportowa i ubezpieczenie grupowe. Na Święta dostaniesz od nas prezent, a przez cały rok Ty i Twoi bliscy mogą korzystać ze zniżek na zakupy w salonach wszystkich marek LPP, czyli oczywiście Sinsay, ale i  Reserved, Mohito, Cropp oraz House.

Nie chcesz nudy? Praca w Sinsay jest dla Ciebie!

Realizuj swoje pomysły! W Sinsay możesz zdobyć praktyczne doświadczenie, codziennie poznawać inspirujących ludzi, brać udział w ciekawych projektach. Pracując w obszarze komunikacji wizualnej, będziesz czuwać nad spójnością stylistyczną projektów i testować innowacyjne rozwiązania kreatywne, a to dopiero początek…

Aplikuj dziś

Oferty pracy

  Gdańsk

 • Fotograf / Fotografka Mody

  Komunikacja wizualna

  Gdańsk

  Centrala

  2023-10-20

  ZOBACZ
 • Pruszcz Gdański

 • Asystent / Asystentka ds. Operacyjnych w dziale Content

  Komunikacja wizualna

  Pruszcz Gdański

  Centrala

  2023-10-04

  ZOBACZ
 • Stylista / Stylistka fryzur

  Komunikacja wizualna

  Pruszcz Gdański

  Centrala

  2023-10-20

  ZOBACZ
 • Fotograf produktowy / Fotografka produktowa

  Komunikacja wizualna

  Pruszcz Gdański

  Centrala

  2023-10-20

  ZOBACZ

Sinsay to uczciwość

Proces rekrutacji do pracy w centrali Sinsay

Etap 1

Aplikuj na interesujące Cię stanowisko

Zapoznaj się z ogłoszeniem.

Aplikuj uzupełniając formularz osobowy.

Dodaj odpowiednie załączniki CV / Portfolio.

Udziel zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Zachęcamy do zaznaczenia na udział w przyszłych rekrutacjach.

Etap 2

Selekcja aplikacji

Z nadesłanych aplikacji wyselekcjonujemy kandydatów spełniających wstępne oczekiwania dla danego stanowiska.

 

Selekcja ogłoszeń

Etap 3

Zaproszenie do procesu rekrutacyjnego

Nasz dział HR skontaktuje się z wybranymi kandydatami i przeprowadzi wstępną rozmowę oraz poinformuje o wszystkich etapach w danym procesie rekrutacyjnym. Jest to również możliwość do zadania interesujących Ciebie pytań związanych ze stanowiskiem na które aplikujesz.

Etap 4

Testy sprawdzające Twoje umiejętności

Jednym z etapów rekrutacji, z którymi możesz się spotkać są testy sprawdzające Twoje umiejętności i predyspozycje związane z danym stanowiskiem. Wykonanie zadań nie określa czy zaprosimy Ciebie na spotkanie czy nie, jest to tylko część procesu, która pozwala nam poznać Twoje mocne strony.

Etap 5

Spotkanie rekrutacyjne

Na tym etapie spotkasz się już z Twoim przyszłym przełożonym oraz przedstawicielem działu HR. W czasie spotkania porozmawiamy z Tobą o Twoim doświadczeniu, oczekiwaniach związanych z danym stanowiskiem oraz odpowiemy na wszystkie interesujące Ciebie pytania.

Etap 6

Informacja zwrotna

Dział HR kontaktuje się z wszystkimi kandydatami zaproszonymi do procesu rekrutacyjnego i przekazuje informację zwrotną. Skontaktuje się z Tobą zarówno w przypadku pozytywnego jak i negatywnego rozstrzygnięcia procesu rekrutacyjnego.