WRÓĆ DO KARIERY W SINSAY
Struktury regionalne

Struktury regionalne

Sinsay to organizacja

Praca w obszarze Sprzedaż – Struktury regionalne

W obszarze sprzedaży w strukturach regionalnych możesz rozwijać branżę modową w całym kraju i zwiększać dostęp do salonów Sinsay Z nami nigdy nie będziesz się nudzić, a swoją pracę możesz traktować jako kolejne cele do realizacji. Stanowiska pracy w Sinsay w strukturach regionalnych łączą samodzielność działania ze stabilnością pracy i nieustannym rozwojem – przekonaj się!

Myślisz: praca w terenie? My mówimy: rozwój w Sinsay!

Praca w terenie nie jest Ci obca? Wykorzystaj swoje umiejętności oraz dotychczasowe doświadczenie i rozwijaj swoją karierę w Sinsay! Jako Regionalny Kierownik Sprzedaży czy Regionalny Kierownik ds. Otwarć będziesz często podróżować służbowym samochodem. A może wolisz dołączyć do zespołu trenerskiego i wspierać otwieranie nowych salonów? Buduj swoją karierę, awansuj i znajdź u nas swoje miejsce na lata!

Znajdź pracę w swoim stylu

Dołączając do struktur regionalnych zespołu Sinsay, możesz już na start liczyć na stabilne miejsce pracy i dużą swobodę działania. Pracuj elastycznie, w takich godzinach, jakie będą Tobie odpowiadać, a do tego w przyjaznej atmosferze. Dołącz do różnorodnego zespołu jednej z marek należących do LPP. Spędzaj czas z ciekawymi ludźmi, którzy – tak jak Ty – uwielbiają to, co robią.

Zarabiaj i korzystaj z benefitów

Oprócz atrakcyjnego, pewnego wynagrodzenia, wybierając karierę w Sinsay zyskasz takie benefity pracownicze, jak prywatna opieka medyczna, karta sportowa i ubezpieczenie grupowe. Przez cały rok możesz ubierać się, jak chcesz i korzystać ze zniżek na zakupy w salonach wszystkich marek LPP.

Aplikuj dziś

Oferty pracy

  Sinsay to uczciwość

  Proces rekrutacji do pracy w centrali Sinsay

  Etap 1

  Aplikuj na interesujące Cię stanowisko

  Zapoznaj się z ogłoszeniem.

  Aplikuj uzupełniając formularz osobowy.

  Dodaj odpowiednie załączniki CV / Portfolio.

  Udziel zgody na przetwarzanie danych osobowych.

  Zachęcamy do zaznaczenia na udział w przyszłych rekrutacjach.

  Etap 2

  Selekcja aplikacji

  Z nadesłanych aplikacji wyselekcjonujemy kandydatów spełniających wstępne oczekiwania dla danego stanowiska.

   

  Selekcja ogłoszeń

  Etap 3

  Zaproszenie do procesu rekrutacyjnego

  Nasz dział HR skontaktuje się z wybranymi kandydatami i przeprowadzi wstępną rozmowę oraz poinformuje o wszystkich etapach w danym procesie rekrutacyjnym. Jest to również możliwość do zadania interesujących Ciebie pytań związanych ze stanowiskiem na które aplikujesz.

  Etap 4

  Testy sprawdzające Twoje umiejętności

  Jednym z etapów rekrutacji, z którymi możesz się spotkać są testy sprawdzające Twoje umiejętności i predyspozycje związane z danym stanowiskiem. Wykonanie zadań nie określa czy zaprosimy Ciebie na spotkanie czy nie, jest to tylko część procesu, która pozwala nam poznać Twoje mocne strony.

  Etap 5

  Spotkanie rekrutacyjne

  Na tym etapie spotkasz się już z Twoim przyszłym przełożonym oraz przedstawicielem działu HR. W czasie spotkania porozmawiamy z Tobą o Twoim doświadczeniu, oczekiwaniach związanych z danym stanowiskiem oraz odpowiemy na wszystkie interesujące Ciebie pytania.

  Etap 6

  Informacja zwrotna

  Dział HR kontaktuje się z wszystkimi kandydatami zaproszonymi do procesu rekrutacyjnego i przekazuje informację zwrotną. Skontaktuje się z Tobą zarówno w przypadku pozytywnego jak i negatywnego rozstrzygnięcia procesu rekrutacyjnego.