WRÓĆ DO KARIERY W SINSAY
Inspiracja i rozwój

Inspiracja i rozwój

Sinsay to trendy i pasje

Kreujemy i wyznaczamy kierunki

Ty mówisz: nowinki modowe? My mówimy: Sinsay!

Sinsay należy do odzieżowej firmy rodzinnej LPP, która promuje polską kreatywność i innowacje na świecie. Jesteśmy obecni na rynku w blisko 40 krajach, a nasze stylizacje zyskują uznanie w kolejnych stolicach mody. Niech świat fashion nie ma przed Tobą tajemnic. Odkrywaj trendy i baw się nimi, a przy tym rozwijaj swoją karierę w Sinsay i zdobywaj nowe kompetencje. Bo moda, to więcej niż zainteresowanie.

Myślisz: Sinsay? My mówimy: bogaty asortyment!

Sinsay to nie tylko sklep z ubraniami. W LPP nie brakuje kreatywnych głów i dynamicznego rozwoju. Lubimy zaskakiwać swoich Klientów, dlatego oprócz kolekcji ubrań wprowadzamy do naszych salonów kosmetyki, obuwie, biżuterię, a także akcesoria do domu. Zawsze podobało Ci się urządzanie wnętrz? A może ciekawi Cię branża beauty? Praca w Sinsay to także okazja do rozwijania tych pasji!

Rozwijaj się w swoim… stylu!

Zależy nam, by każdy w Sinsay podnosił swoje kwalifikacje i nie stał w miejscu. Wiemy, jak ważna jest wymiana wiedzy i doświadczeń. Przy jednoczesnym zawodowym rozwoju stawiamy na twórczą i nieformalną atmosferę pracy. W Sinsay masz pełną swobodę nie tylko ubioru. Chcemy, by wszyscy czuli się tu komfortowo. Bo Twój styl, to nasz styl – inspirujmy się wzajemnie!

Sinsay to różnorodność

Sprawdź wszystkie oferty

Oferty pracy