WRÓĆ DO KARIERY W SINSAY
Sinsay to ludzie

Sinsay to ludzie

Sinsay to dobry klimat

Codziennie napędzamy się pozytywną energią

Dbamy o Twoje potrzeby

Wybierając Sinsay jako pracodawcę, możesz już na starcie liczyć na umowę o pracę. Wiemy, jak ważna jest stabilność zatrudnienia i terminowe wynagrodzenie, dlatego nie ma u nas okresu próbnego, a wypłata zawsze trafia na Twoje konto na czas. Pracuj elastycznie, w takich godzinach, jakie będą Tobie pasować. Korzystaj ze szkoleń, awansuj, rozwijaj swoją karierę i znajdź u nas swoje miejsce na lata!

Chcesz robić, to co lubisz? Pracuj w Sinsay!

To właśnie przez połączenie pracy z pasją nieustannie napędza nas pozytywna energia. Z nami możesz być na bieżąco z trendami, rozwijać zainteresowania, obserwować nowinki z wybiegów i bawić się modą. Dołącz do dynamicznego zespołu Sinsay, jednej z marek należących do LPP. Pracuj z ciekawymi ludźmi, którzy – tak jak Ty – uwielbiają to, co robią. Nasz zespół nie zna nudy i monotonii.

Myślisz: przyjaźnie? My mówimy: Sinsay!

Twórz z nami zgraną ekipę i przeżyj świetną przygodę! W Sinsay możesz pracować w branży modowej wraz z ludźmi, którzy podzielają Twoje zainteresowania. Nasz zespół jest różnorodny, ale łączy nas ta sama pasja. Nie jesteśmy tylko współpracownikami, ale grupą przyjaciół, którzy codziennie wymieniają się pomysłami i dzielą pozytywną energią. W Sinsay stawiamy na przyjazną atmosferę, swobodę i przestrzeń do wyrażania siebie.

Sinsay to różnorodność

Sprawdź wszystkie oferty

Oferty pracy