PRZEJDŹ DO SINSAY.COM

Kariera w Sinsay
My mówimy: Sinsay!

Sinsay to ludzie!

Myślisz o zgranym zespole?
Dołącz do teamu Sinsay!

mapa

W Sinsay wierzymy w transparentność i pozytywne nastawienie do życia. Nie szukamy pracownika, wiemy jak działa rynek. Szukamy osoby z umiejętnościami do stworzenia zespołu. Wiemy, że u nas powstają przyjaźnie na lata oraz relacje na całe życie. Oparte na zaufaniu, szczerości, kulturze feedbacku, wspólnym spędzaniu czasu. Pracuj z przyjaciółmi.


Znasz trendy modowe, tryskasz entuzjazmem, wiesz jak rozmawiać z ludźmi i dbać o wizerunek.


Sinsay to brand modowy należący do polskiej firmy odzieżowej LPP. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów. Nieustannie się rozwijamy i szukamy energicznych ludzi, którzy będą tworzyć nasz zespół Sinsay w salonach oraz centrali. Jesteśmy ciekawi tego, co nas otacza i otwarci na świat, ale żeby go podbić – potrzebujemy Twojej pomocy! Jeżeli tak jak my, nie boisz się wyzwań i czujesz, że branża fashion to coś dla Ciebie – nie wahaj się!


Sinsay to Ty
Wykorzystaj swoje talenty!


Sprawdź oferty pracy, aplikuj do nas i przekonaj się, ze warto tworzyć społeczność Sinsay!

Sinsay to kultura

Co charakteryzuje Sinsay?

Aplikuj dziś

Oferty pracy

  Sinsay to koncepcja

  Dowiedz się o nas więcej

  Sklepy marki LPP: Sinsay, Reserved, Cropp, Mohito, House

  Nasza marka należy do rodzinnej,
  polskiej spółki LPP

  LPP to polski producent odzieży, zarządzający pięcioma markami: Reserved, Mohito, House, Cropp i oczywiście Sinsay. Każda skierowana jest do innych klientów, o innym stylu życia, mających inny sposób na wyrażenie siebie i inne potrzeby.


  Jest jednak coś, co łączy te brandy – wszystkie stworzone są po to, by klienci mogli wyrazić swój styl i spełniać swoje marzenia.

  Zaawansowany technologicznie dział e-commerce fashion

  Zaawansowany technologicznie
  dział e-commeerce fashion

  Jesteśmy ludźmi z pasją, którzy wsłuchują się w potrzeby swoich klientów. To dla nich istniejemy i dla nich tworzymy. Wiemy, że zakupy online są coraz popularniejsze, dlatego rozwinęliśmy nasz dział e-commerce.


  To tu spotkasz się z nowymi technologiami, zaawansowaną logistyką i rozbudowanymi magazynami.

  Wszystko o Sinsay – czyli od projektu do produktu

  Wszystko o Sinsay – czyli od projektu do produktu

  Każdego roku nasi projektanci tworzą tysiące projektów zgodnych z najświeższymi trendami modowymi. Sinsay odpowiada na potrzeby Twoje i Twojej rodziny. Mamy więc w asortymencie nie tylko kolekcje damskie, męskie i dziecięce, ale i akcesoria upiększające każdy dom.


  Jesteśmy otwarci i możesz z nami rozwijać się na każdej płaszczyźnie branży fashion oraz dekoratorskiej.