WRÓĆ DO KARIERY W SINSAY
Sprzedaż e-commerce

Sprzedaż e-commerce

Sinsay to organizacja

Praca w obszarze: Sprzedaż e-commerce

Szukasz ciekawej pracy, w której młody i dynamiczny zespół nie będzie tylko pustym frazesem, a możliwości rozwoju naprawdę będą na wyciągnięcie ręki? Praca w obszarze e-commerce w Sinsay to idealny kierunek dla Ciebie! Sprawdź, kogo szukamy i znajdź miejsce dla siebie!

Myślisz: zawód przyszłości? My mówimy: praca w Sinsay!

Nowoczesny stack technologiczny i otwartość na wdrażanie nowych rozwiązań – to właśnie charakteryzuje grupę LPP. Dajemy Tobie szansę współtworzyć jedną z największych platform e-commercowych w Polsce.
Nie stoimy w miejscu. Gwarantujemy, że nie będziesz się nudzić!

Ty mówisz: solidny pracodawca? My mówimy: praca w Sinsay!

Wybierając Sinsay, możesz już na starcie liczyć na umowę o pracę. Wiemy, jak ważna jest stabilność zatrudnienia i terminowe wynagrodzenie, dlatego nie ma u nas okresu próbnego, a wypłata zawsze trafia na Twoje konto na czas.

Czuj się u nas swobodnie i komfortowo

W Sinsay stawiamy na przyjazną atmosferę, swobodę i przestrzeń do wyrażania siebie. Rozmowy, relacje koleżeńskie i chęć spotykania się także po godzinach – to czyni nasz team wyjątkowym.

Aplikuj dziś

Oferty pracy

  Sinsay to uczciwość

  Proces rekrutacji do pracy w centrali Sinsay

  Etap 1

  Aplikuj na interesujące Cię stanowisko

  Zapoznaj się z ogłoszeniem.

  Aplikuj uzupełniając formularz osobowy.

  Dodaj odpowiednie załączniki CV / Portfolio.

  Udziel zgody na przetwarzanie danych osobowych.

  Zachęcamy do zaznaczenia na udział w przyszłych rekrutacjach.

  Etap 2

  Selekcja aplikacji

  Z nadesłanych aplikacji wyselekcjonujemy kandydatów spełniających wstępne oczekiwania dla danego stanowiska.

   

  Selekcja ogłoszeń

  Etap 3

  Zaproszenie do procesu rekrutacyjnego

  Nasz dział HR skontaktuje się z wybranymi kandydatami i przeprowadzi wstępną rozmowę oraz poinformuje o wszystkich etapach w danym procesie rekrutacyjnym. Jest to również możliwość do zadania interesujących Ciebie pytań związanych ze stanowiskiem na które aplikujesz.

  Etap 4

  Testy sprawdzające Twoje umiejętności

  Jednym z etapów rekrutacji, z którymi możesz się spotkać są testy sprawdzające Twoje umiejętności i predyspozycje związane z danym stanowiskiem. Wykonanie zadań nie określa czy zaprosimy Ciebie na spotkanie czy nie, jest to tylko część procesu, która pozwala nam poznać Twoje mocne strony.

  Etap 5

  Spotkanie rekrutacyjne

  Na tym etapie spotkasz się już z Twoim przyszłym przełożonym oraz przedstawicielem działu HR. W czasie spotkania porozmawiamy z Tobą o Twoim doświadczeniu, oczekiwaniach związanych z danym stanowiskiem oraz odpowiemy na wszystkie interesujące Ciebie pytania.

  Etap 6

  Informacja zwrotna

  Dział HR kontaktuje się z wszystkimi kandydatami zaproszonymi do procesu rekrutacyjnego i przekazuje informację zwrotną. Skontaktuje się z Tobą zarówno w przypadku pozytywnego jak i negatywnego rozstrzygnięcia procesu rekrutacyjnego.