Dekoratorka/Dekorator

Sinsay to organizacja

Praca na stanowisku dekoratorki/dekoratora

Sinsay to nowoczesna marka modowa, która prężnie się rozwija. Należy do rozpoznawalnej w branży fashion polskiej firmy odzieżowej LPP. Mamy ugruntowaną pozycję i wiele salonów na terenie całego kraju, a także poza jego granicami. Jeśli chcesz dołączyć do naszego teamu, to koniecznie sprawdź, jakie oferty pracy mamy aktualne!

Dekoratorka/Dekorator w salonie Sinsay odpowiedzialny jest za odpowiednie wyeksponowanie produktów Sinsay oraz materiałów marketingowych. Ma on za zadanie odpowiednie zaaranżowanie witryn sklepowych oraz dbanie o to, aby manekiny w salonie prezentowały ciekawe i inspirujące stylizacje, składające się z elementów garderoby i asortymentu dostępnych w danej placówce. Dekorator w salonie Sinsay odpowiada także za ogólną estetykę sklepu i odpowiednie prezentowanie towarów odpowiadając na wnioski płynące z raportów sprzedażowych.

Zadania na stanowisku Dekoratorka/Dekorator w salonie Sinsay:

  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów w salonie.
  • Aranżacja witryn sklepowych.
  • Rozmieszczanie materiałów graficznych i materiałów marketingowych w salonie.
  • Stylizowanie manekinów w sposób inspirujący i ciekawy dla klientów.
  • Nadzorowanie estetyki wizualnej salonu.

Oferta pracy w Sinsay skierowana jest do osoby, która:

  • Zna zasady visual merchandisingu.
  • Posiada doświadczenie w tworzeniu witryn sklepowych i ekspozycji towaru.
  • Ma wysoko rozwinięte poczucie estetyki.
  • Interesuje się modą i zawsze jest na bieżąco z aktualnymi trendami.

Praca w Sinsay to szereg korzyści. Możesz oczekiwać od nas:

  • Umowę o pracę (bez okresu próbnego).
  • Ciekawą pracę w branży modowej.
  • Przyjazną atmosferę w zespole.
  • Bony zniżkowe na zakupy w salonach LPP dla Ciebie i Twoich Bliskich.
  • Dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, prezenty świąteczne).
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w Centrali
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy stałej lub sezonowej.
  • Dla najlepszych możliwość awansu.

Oferty pracy

    Bielsko-Biała

  • Dekorator / Sinsay / Gemini Park / Bielsko-Biała

    Dekorator

    Salon

    2023-09-29

    ZOBACZ

Sinsay to uczciwość

Proces rekrutacji do pracy w salonie Sinsay

Etap 1

Zapoznaj się z ogłoszeniem.

Dodaj odpowiednie załączniki CV / Portfolio.

Udziel zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Zachęcamy do zaznaczenia na udział w przyszłych rekrutacjach.

Etap 2

Zaproszenie na spotkanie i rozmowa

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami i zaprosimy do udziału w spotkaniu rekrutacyjnym. Na tym etapie spotkasz się już z Twoim przyszłym przełożonym. W czasie spotkania porozmawiamy z Tobą o Twojej potencjalnej przyszłości w Sinsay.

Etap 3

Informacja zwrotna

Po spotkaniu kontaktujemy się z wszystkimi kandydatami zaproszonymi na spotkanie i przekazuje informację zwrotną. Skontaktuje się z Tobą zarówno w przypadku pozytywnego jak i negatywnego rozstrzygnięcia procesu rekrutacyjnego.