WRÓĆ DO KARIERY W SINSAY
Stanowiska Analityczne

Stanowiska Analityczne

Sinsay to organizacja

Stanowiska Analityczne

Dane, liczby, raporty, porównania, ceny… – to Twój świat? Samodzielność, autonomia, wdrażanie rozwiązań i konkretne usprawnienia działań to to, na czym zależy Ci w pracy? Wybierz karierę w Sinsay! Rozwijaj tu swoje kompetencje i analityczne umiejętności. Rób to, co lubisz i ciesz się swobodną atmosferą. Sprawdź oferty pracy Sinsay i dołącz do nas.

Myślisz: praca z danymi? My mówimy: analityk w Sinsay!

Lubisz liczby? My też! A połączenie liczb z przygotowaniem kolekcji to nie lada gratka. Merchandising w obszarze przygotowania produktu daje możliwość planowania zakupów, analizy zamówień i kontroli dystrybucji, a także uczestniczenia w planowaniu akcji promocyjnych i przecen. Możesz patrzeć nie tylko na teraźniejszość, ale także widzieć przyszłość… cen branży fashion

Ty mówisz: stabilne zatrudnienie? My mówimy: Sinsay!

Dołączając do zespołu Sinsay już od początku będziesz objęty umową o pracę, a Twoje wynagrodzenie zawsze będzie na czas. Ale to nie wszystko! Tutaj czekają na ciebie liczne benefity dla pracowników Sinsay. Możesz nosić to, co lubisz, korzystać z pakietu prywatnej opieki medycznej czy karty sportowej.

Sinsay to nie tylko miejsce pracy

W Sinsay możesz się rozwijać zawodowo i osobiście. Oprócz stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na start i terminowego wynagrodzenia oferujemy Tobie szkolenia i możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji. Dodatkowo, wybierając pracę w Sinsay, zyskujesz liczne benefity, takie jak prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa czy zniżki na zakupy w salonach wszystkich marek LPP – Sinsay, Reserved, Cropp, House i Mohito. Możesz pracować w elastycznych godzinach, a do tego w przyjaznej i swobodnej atmosferze.

Aplikuj dziś

Oferty pracy

  Gdańsk

 • Asystent / Asystentka Działu Kadr

  Stanowiska analityczne

  Gdańsk

  Centrala

  2023-09-09

  ZOBACZ

Sinsay to uczciwość

Proces rekrutacji do pracy w centrali Sinsay

Etap 1

Aplikuj na interesujące Cię stanowisko

Zapoznaj się z ogłoszeniem.

Aplikuj uzupełniając formularz osobowy.

Dodaj odpowiednie załączniki CV / Portfolio.

Udziel zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Zachęcamy do zaznaczenia na udział w przyszłych rekrutacjach.

Etap 2

Selekcja aplikacji

Z nadesłanych aplikacji wyselekcjonujemy kandydatów spełniających wstępne oczekiwania dla danego stanowiska.

 

Selekcja ogłoszeń

Etap 3

Zaproszenie do procesu rekrutacyjnego

Nasz dział HR skontaktuje się z wybranymi kandydatami i przeprowadzi wstępną rozmowę oraz poinformuje o wszystkich etapach w danym procesie rekrutacyjnym. Jest to również możliwość do zadania interesujących Ciebie pytań związanych ze stanowiskiem na które aplikujesz.

Etap 4

Testy sprawdzające Twoje umiejętności

Jednym z etapów rekrutacji, z którymi możesz się spotkać są testy sprawdzające Twoje umiejętności i predyspozycje związane z danym stanowiskiem. Wykonanie zadań nie określa czy zaprosimy Ciebie na spotkanie czy nie, jest to tylko część procesu, która pozwala nam poznać Twoje mocne strony.

Etap 5

Spotkanie rekrutacyjne

Na tym etapie spotkasz się już z Twoim przyszłym przełożonym oraz przedstawicielem działu HR. W czasie spotkania porozmawiamy z Tobą o Twoim doświadczeniu, oczekiwaniach związanych z danym stanowiskiem oraz odpowiemy na wszystkie interesujące Ciebie pytania.

Etap 6

Informacja zwrotna

Dział HR kontaktuje się z wszystkimi kandydatami zaproszonymi do procesu rekrutacyjnego i przekazuje informację zwrotną. Skontaktuje się z Tobą zarówno w przypadku pozytywnego jak i negatywnego rozstrzygnięcia procesu rekrutacyjnego.