WRÓĆ DO KARIERY W SINSAY
Stanowiska Kupiecke

Stanowiska Kupiecke

Sinsay to organizacja

Stanowiska Kupiecke

Kupiec – to jeden z najstarszych zawodów na świecie i jednocześnie najbardziej rozwojowych. W Sinsay kupczyni/kupiec to osoba, która ma bezpośredni wpływ na jakość naszych ubrań i akcesoriów, ale też na ich cenę i dostępność. W tym obszarze możesz połączyć zamiłowanie do mody z prawdziwym biznesem.

Shopping w pracy

Kochasz zakupy? W zespole kupieckim możesz robić je w godzinach pracy i obiecujemy – nie znudzisz się! Będziesz analizować konkurencję oraz monitorować rynek pod względem trendów, cen czy warunków współpracy, a także budować relacje z dostawcami i prowadzić negocjacje handlowe. W efekcie otrzymasz nadzór nad procesem produkcji i jakością tkanin, akcesoriów i wielu innych produktów oraz wpływać na terminy ich importu.

Myślisz: podróże w ramach pracy? My mówimy: pracuj w Sinsay!

Śledzenie trendów i dokonywanie zamówień wiąże się z podróżami. Praca kupca w Sinsay nieustannie inspiruje, a wyjazdy zagraniczne, podczas których możesz uczestniczyć w targach branżowych, to przy okazji świetna okazja, aby poznawać świat.

Poszerzaj horyzonty w Sinsay

Możliwość czerpania przyjemności z życia, również zawodowego, jest dla nas ważna. Jeżeli czujesz, że praca daje Ci poczucie samorealizacji i jest źródłem inspiracji, to chcesz się w niej rozwijać. W obszarze kupieckim poszerzysz sieć kontaktów, horyzonty geograficzne i kulturowe, a także zobaczysz, jak tworzą się trendy.

Aplikuj dziś

Oferty pracy

  Gdańsk

 • Asystent / Asystentka Kupca Mody

  Stanowiska kupieckie

  Gdańsk

  Centrala

  2023-09-30

  ZOBACZ
 • Kupiec / Kupczyni Home

  Stanowiska kupieckie

  Gdańsk

  Centrala

  2023-10-04

  ZOBACZ

Sinsay to uczciwość

Proces rekrutacji do pracy w centrali Sinsay

Etap 1

Aplikuj na interesujące Cię stanowisko

Zapoznaj się z ogłoszeniem.

Aplikuj uzupełniając formularz osobowy.

Dodaj odpowiednie załączniki CV / Portfolio.

Udziel zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Zachęcamy do zaznaczenia na udział w przyszłych rekrutacjach.

Etap 2

Selekcja aplikacji

Z nadesłanych aplikacji wyselekcjonujemy kandydatów spełniających wstępne oczekiwania dla danego stanowiska.

 

Selekcja ogłoszeń

Etap 3

Zaproszenie do procesu rekrutacyjnego

Nasz dział HR skontaktuje się z wybranymi kandydatami i przeprowadzi wstępną rozmowę oraz poinformuje o wszystkich etapach w danym procesie rekrutacyjnym. Jest to również możliwość do zadania interesujących Ciebie pytań związanych ze stanowiskiem na które aplikujesz.

Etap 4

Testy sprawdzające Twoje umiejętności

Jednym z etapów rekrutacji, z którymi możesz się spotkać są testy sprawdzające Twoje umiejętności i predyspozycje związane z danym stanowiskiem. Wykonanie zadań nie określa czy zaprosimy Ciebie na spotkanie czy nie, jest to tylko część procesu, która pozwala nam poznać Twoje mocne strony.

Etap 5

Spotkanie rekrutacyjne

Na tym etapie spotkasz się już z Twoim przyszłym przełożonym oraz przedstawicielem działu HR. W czasie spotkania porozmawiamy z Tobą o Twoim doświadczeniu, oczekiwaniach związanych z danym stanowiskiem oraz odpowiemy na wszystkie interesujące Ciebie pytania.

Etap 6

Informacja zwrotna

Dział HR kontaktuje się z wszystkimi kandydatami zaproszonymi do procesu rekrutacyjnego i przekazuje informację zwrotną. Skontaktuje się z Tobą zarówno w przypadku pozytywnego jak i negatywnego rozstrzygnięcia procesu rekrutacyjnego.