WRÓĆ DO KARIERY W SINSAY
Sprzedaż

Sprzedaż

Sinsay to organizacja

Praca w centrali – Sprzedaż

Decydując się na pracę w Sinsay obszarze sprzedaży, dołączysz do grona otwartych, przyjaznych osób, lubiących osiągać kolejne cele. Do ludzi, którzy mogą się pochwalić praktyczną wiedzą, a do swoich codziennych zadań podchodzą z pasją i energią. Sprawdź nasze oferty pracy, aplikuj i przekonaj się na własnej skórze!

Bierz udział w kluczowych projektach

W obszarze sprzedaży Sinsay masz najlepszą okazję do rozwoju swoich umiejętności związanych z zarządzaniem projektami oraz zespołami. Szybki rozwój tej marki oraz zadania o skali regionalnej, ogólnopolskiej, a nawet międzynarodowej dadzą Ci na pewno dużo satysfakcji i możliwości do zdobycia niepowtarzalnego doświadczenia.

Połącz kompetencje twarde i miękkie

Nie są Ci straszne dane i ich analiza, podróże służbowe, wdrożenia , otwieranie kolejnych salonów, a przy tym lubisz pracę z ludźmi, łatwo budujesz relacje i jesteś osobą komunikatywną? Kariera w Sinsay jest dla Ciebie! Łączymy tu umysły kreatywne z analitycznymi, czyli nie będzie Ci się nudzić i rozwiniesz się w różnych specjalizacjach w zakresie szeroko pojętej sprzedaży.

Czuj się u nas swobodnie, a przy okazji korzystaj z benefitów

możesz liczyć u nas na dodatkowe benefity dla pracowników. Oferujemy prywatną opiekę medyczną, prezenty świąteczne, wyprawki dla młodych rodziców czy kartę Multisport. Wszystko to dlatego, że do pracy w Sinsay nie szukamy po prostu pracowników. Szukamy przede wszystkim naturalnych i otwartych ludzi, budujących nie tylko swoją karierę w Sinsay, ale także wartościowe relacje.

Aplikuj dziś

Oferty pracy

  Sinsay to uczciwość

  Proces rekrutacji do pracy w centrali Sinsay

  Etap 1

  Aplikuj na interesujące Cię stanowisko

  Zapoznaj się z ogłoszeniem.

  Aplikuj uzupełniając formularz osobowy.

  Dodaj odpowiednie załączniki CV / Portfolio.

  Udziel zgody na przetwarzanie danych osobowych.

  Zachęcamy do zaznaczenia na udział w przyszłych rekrutacjach.

  Etap 2

  Selekcja aplikacji

  Z nadesłanych aplikacji wyselekcjonujemy kandydatów spełniających wstępne oczekiwania dla danego stanowiska.

   

  Selekcja ogłoszeń

  Etap 3

  Zaproszenie do procesu rekrutacyjnego

  Nasz dział HR skontaktuje się z wybranymi kandydatami i przeprowadzi wstępną rozmowę oraz poinformuje o wszystkich etapach w danym procesie rekrutacyjnym. Jest to również możliwość do zadania interesujących Ciebie pytań związanych ze stanowiskiem na które aplikujesz.

  Etap 4

  Testy sprawdzające Twoje umiejętności

  Jednym z etapów rekrutacji, z którymi możesz się spotkać są testy sprawdzające Twoje umiejętności i predyspozycje związane z danym stanowiskiem. Wykonanie zadań nie określa czy zaprosimy Ciebie na spotkanie czy nie, jest to tylko część procesu, która pozwala nam poznać Twoje mocne strony.

  Etap 5

  Spotkanie rekrutacyjne

  Na tym etapie spotkasz się już z Twoim przyszłym przełożonym oraz przedstawicielem działu HR. W czasie spotkania porozmawiamy z Tobą o Twoim doświadczeniu, oczekiwaniach związanych z danym stanowiskiem oraz odpowiemy na wszystkie interesujące Ciebie pytania.

  Etap 6

  Informacja zwrotna

  Dział HR kontaktuje się z wszystkimi kandydatami zaproszonymi do procesu rekrutacyjnego i przekazuje informację zwrotną. Skontaktuje się z Tobą zarówno w przypadku pozytywnego jak i negatywnego rozstrzygnięcia procesu rekrutacyjnego.