Projektantka/Projektant

Sinsay to organizacja

Projektantka/Projektant odzieży w marce odzieżowej Sinsay jest osobą niezwykle istotną, która odpowiada między innymi za projektowanie i współtworzenie elementów garderoby znajdujących się w nowych kolekcjach marki. Ma ogromny wpływ na dobór kolorów na dany sezon oraz wybór materiałów i stylistyki całej linii marki. Jeśli masz odpowiednie doświadczenie w projektowaniu ubrań i chcesz rozwijać się w tym kierunku dalej razem z nami, to sprawdź zakładkę oferty pracy Sinsay i przekonaj się, czy szukamy aktualnie Ciebie!

Zadania na stanowisku Projektantka/Projektant Odzieży w Sinsay:

  • Współtworzenie i projektowanie produktów zgodnych z linią stylistyki jednej z marek LPP.
  • Dobór materiałów, kolorów i akcesoriów do kolekcji.
  • Monitoring jakości wykonania projektu od momentu powstania do produkcji.
  • Śledzenie trendów obowiązujących w modzie.

Ta oferta pracy skierowana jest do kogoś, kto:

  • Jest gotowa na relokację do Gdańska.
  • Posiada doświadczenie w pracy na stanowisku projektowym.
  • Jest kreatywna i bardzo dobrze zna panujące trendy.
  • Sprawnie posługuje się programami graficznymi.
  • Posiada wykształcenie wyższe o profilu artystycznym.
  • Zna język angielski w stopniu komunikatywnym.
  • Zna podstawowe zasady kroju i szycia.

Praca w Sinsay to liczne korzyści, oferujemy m.in.:

  • Pracę w największej polskiej firmie modowej o międzynarodowym zasięgu.
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego.
  • 25% zniżki na zakupy w salonach marek LPP – dla Ciebie i Twoich bliskich.
  • Program Poleceń Pracowniczych (nawet do 6 000 brutto premii za polecenie pracownika).
  • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.
  • Program Wsparcia Pracowników HeLPP – inicjatywa wspierająca pracowników i ich rodziny w 3 obszarach: psychologicznym, finansowym i prawnym.
  • Możliwość dofinansowania do studiów podyplomowych oraz kursu języka angielskiego (po przepracowaniu min. 3 miesięcy).
  • Codzienną pracę na nowoczesnym sprzęcie oraz rozwiązaniach pakietu Microsoft.
  • Dostęp do platformy e-learningowej z bogatą ofertą darmowych kursów i szkoleń.
  • Nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru – nosisz to, co lubisz.

Oferty pracy

    Gdańsk

  • Specjalista / Specjalistka ds. licencji graficznych

    Stanowiska kreatywne

    Gdańsk

    Centrala

    2023-10-01

    ZOBACZ
  • Grafik / Graficzka w dziale Kids

    Gdańsk

    Centrala

    2023-10-05

    ZOBACZ
  • Grafik / Graficzka w dziale Akcesoria

    Gdańsk

    Centrala

    2023-10-21

    ZOBACZ
  • Asystent / Asystentka Głównego Projektanta

    Gdańsk

    Centrala

    2023-10-20

    ZOBACZ
  • Grafik / Graficzka nadruków odzieżowych

    Gdańsk

    Centrala

    2023-10-06

    ZOBACZ

Sinsay to uczciwość

Proces rekrutacji do pracy w centrali Sinsay

Etap 1

Zapoznaj się z ogłoszeniem.

Dodaj odpowiednie załączniki CV / Portfolio.

Udziel zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Zachęcamy do zaznaczenia na udział w przyszłych rekrutacjach.

Etap 2

Selekcja aplikacji

Z nadesłanych aplikacji wyselekcjonujemy kandydatów spełniających wstępne oczekiwania dla danego stanowiska.

Selekcja ogłoszeń

Etap 3

Zaproszenie do procesu rekrutacyjnego

Nasz dział HR skontaktuje się z wybranymi kandydatami i przeprowadzi wstępną rozmowę oraz poinformuje o wszystkich etapach w danym procesie rekrutacyjnym. Jest to również możliwość do zadania interesujących Ciebie pytań związanych ze stanowiskiem na które aplikujesz.

Etap 4

Testy sprawdzające Twoje umiejętności

Jednym z etapów rekrutacji, z którymi możesz się spotkać są testy sprawdzające Twoje umiejętności i predyspozycje związane z danym stanowiskiem. Wykonanie zadań nie określa czy zaprosimy Ciebie na spotkanie czy nie, jest to tylko część procesu, która pozwala nam poznać Twoje mocne strony.

Etap 5

Spotkanie rekrutacyjne

Na tym etapie spotkasz się już z Twoim przyszłym przełożonym oraz przedstawicielem działu HR. W czasie spotkania porozmawiamy z Tobą o Twoim doświadczeniu, oczekiwaniach związanych z danym stanowiskiem oraz odpowiemy na wszystkie interesujące Ciebie pytania.

Etap 6

Informacja zwrotna

Dział HR kontaktuje się z wszystkimi kandydatami zaproszonymi do procesu rekrutacyjnego i przekazuje informację zwrotną. Skontaktuje się z Tobą zarówno w przypadku pozytywnego jak i negatywnego rozstrzygnięcia procesu rekrutacyjnego.