Zpět na sinsay.com

Vy říkáte: PRÁCE? My říkáme: Sinsay!

Kariéra v Sinsay Česká Republika

Přemýšlíš o práci ve Fashion, která je pro tebe ta pravá?​
Připoj se k našemu Sinsay týmu!​

Sinsay je módní brand, který působí v kamenných prodejnách i on-line. Patří k rodinné společnosti LPP, která se skládá z 5ti značek: Sinsay, Reserved, Cropp, House a Mohito.

Věříme v poctivost a optimismus. Nehledáme pouhé zaměstnance, ale lidi, kteří se touží stát součástí týmu, kde se mohou svobodně vyjadřovat. Pokud hledáte místo, kde můžete pracovat s přáteli, a vztahy založené na důvěře, kultuře zpětné vazby a trávení společného času jsou pro vás důležité, Sinsay je to správné místo.​

Naše značka je jedna z nejrychleji se rozvíjejících v Evropě. Během pouhých 9 let jsme se rozrostli o necelých 500 zaměstnanců a tím nekončíme. Díky velké expanzi otevíráme nové prodejny a rozvíjíme náš současný sortiment o nové produkty. ​

Připojte se k našemu týmu a pomozte nám objevovat svět kolem nás. Jsme zvědaví na to, co nám můžete nabídnout a jakým směrem byste se chtěli dál rozvíjet.

Sinsay, to je vaše místo

Práce na prodejně

Prodejní Asistent​

Prodejce se stará o profesionální obsluhu zákazníka, pomáhá s vystavováním zboží na prodejně a obsluhuje pokladnu. Je to ideální pozice pro osoby, které mají třeba i malou zkušenost, ale chtějí se rozvíjet a seznámit s prací v Sinsay od základu.​

PODAT ŽÁDOST
PODÍVEJTE SE

Visual Merchandiser​

Visual Merchandiser se stará o vzhled prodejny, přičemž vychází ze standardů VM a reportu prodejů, podílí se také na obsluze zákazníků. Tato pozice je vhodná pro ty, kdo mají zkušenost s VM a rádi sledují nejnovější módní trendy. ​

PODAT ŽÁDOST
PODÍVEJTE SE

Zástupce Manažera​

Zástupce manažera rád motivuje lidi, dělí se s týmem o své znalosti a také organizuje práci na základě pokynů manažera. Tato práce je vhodná pro ty, kdo mají minimálně roční zkušenost na obdobné pozici. ​

PODAT ŽÁDOST
PODÍVEJTE SE

Manažer Prodejny​

Manažer maximalizuje realizaci plánů prodeje a ukazatele KPI, Řídí a nejen motivuje svůj tým ale také pracuje se zbožím v souladu se standardy VM. Tato práce je vhodná pro ty, kdo mají 1– 2letou zkušenost na obdobné pozici. ​

PODAT ŽÁDOST
PODÍVEJTE SE

Regionální pozice​

Chcete podat v Sinsay žádost na regionální pozice, jako jsou sales coordinator nebo regionální vedoucí či trenér? Zanechte po sobě stopu! Vyberte si oblast, která vás zajímá, a my najdeme pozici, která vám bude vyhovovat.

PODAT ŽÁDOST
PODÍVEJTE SE
Prodejna Sinsay? To je mnoho výhod!

Výhody práce na prodejně

Připojte se k nám! Gdaňsk a Barcelona čekají!

Práce v centrále

Chcete se rozvíjet?
Naplánujte si svou kariéru v Polsku!

Máte zkušenosti, nápady a znalosti? Umíte anglicky? Jste připraveni na stěhování do jednoho z nejkrásnějších měst v Polsku s výhledem na moře? Rozvíjejte se v Sinsay Polsko a my vám zajistíme relokační balíček a pomůžeme s aklimatizací na novém místě.

To zde se dějí zázraky. V centrále se odehrává celý tvůrčí proces Sinsay – od návrhu po finální výrobek. Zde také probíhá módní focení a také jsou zde plánovány a zaváděny veškeré prvky, které se týkají prodeje našich kolekcí v rámci omnichannel – od stacionárního až po on-line prodej, včetně marketingové komunikace.

Připojte se k nám! Gdaňsk a Barcelona čekají!

Zvolte si svůj směr rozvoje

Příprava výrobku

Pokud sníte o práci návrháře, grafika, módního nákupčího nebo technologa, neváhejte a pošlete nám svoje CV. Právě zde navrhujeme naše kolekce a spolupracujeme s dodavateli.

PODAT ŽÁDOST
PODÍVEJTE SE

Omnichannel prodej

Omnichannel, to je řízení sítě prodejen, analýza prodeje nebo také alokace výrobků a e-commerce. Pokud chcete rozvíjet své zkušenosti v oblasti e-commerce, sociálních sítích nebo mobilních aplikacích, pošlete nám svoji žádost již dnes.

PODAT ŽÁDOST
PODÍVEJTE SE

Podpora maloobchodního prodeje

Specialista pro alokaci, visual merchandiser, analytik prodeje nebo sales coordinator? Podpora prodeje zodpovídá mj. za obchodní plochy, efektivní obsluhu zákazníka nebo správné vystavení výrobků.

PODAT ŽÁDOST
PODÍVEJTE SE

Visual communication

Visual communiation zodpovídá za prezentaci výrobků v kampaních, salonech nebo v digitální oblasti. Zde se můžete realizovat mj. jako fotograf, retušér, copywriter, stylista, hair&makeup artist nebo odborník na marketing.

PODAT ŽÁDOST
PODÍVEJTE SE

Zanechte svoji stopu

Chcete žádat v Sinsay o jiné pozice? Máte nápad na svoji kariéru? Zanechte po sobě stopu! Vyberte si oblast, která vás zajímá, a my najdeme pozici, která vám bude vyhovovat.

PODAT ŽÁDOST
PODÍVEJTE SE​

Barcelona Team

Chcete rozvíjet nové oddělení přípravy výrobku v… Barceloně? Pokud sníte o kariéře návrháře, nákupčího nebo technologa oděvů, nebo chcete nastartovat kariéru na pozici asistenta tohoto týmu, neváhejte a pošlete nám vaše CV!

PODAT ŽÁDOST
PODÍVEJTE SE
Centrála Sinsay? To je mnoho výhod!

Výhody práce v centrále

Najděte nás!

Naše lokality v Evropě

Sinsay map
Chcete se podívat, jak vypadají naše kanceláře?

Zveme vás na virtuální procházku centrálou