Pamiętacie jak to było wracać do szkoły z początkiem września? Koszmar czy radość na myśl o spotkaniu znajomych?!? Właśnie z okazji powrotu do szkoły zorganizowaliśmy nasz mega kolorowy, energetyczny i szalony szkolny event, na którym gościliśmy najpopularniejszych twórców tiktokowych i instagramowych.

5 września 2022 w klubokawiarni Ocho w Warszawie, odbyło się wyjątkowe wydarzenie, które zapamiętamy na długo! Działo się wszystko, czego młoda dusza może zapragnąć! Mieliśmy do dyspozycji wyjątkowy salon retro gier, strefę selfie 360, boisko do gry w kosza i ping-ponga, sprayowaliśmy szkolne szafki i jedliśmy pyszności. Przygrywały nam DJ’skie sety, a wisienką na torcie był koncert niepowtarzalnej Bryskiej, to wszystko w oprawie multikolorowych świateł! WOW!

Tego dnia Sinsay bawił się razem z @lena_moonlight, @kamil_szymczka, @ewazawadzka, @sylwialipka_music, @ola_nowak, @juliaszponer, @littlemooonster96, @juliazalewska, @sukanek, @nataliasisik, @cookiemintyt, @real.mermaid, @jasperrr55, @einarkrawczyk, @melamodelayt i wieeeloooma innymi super osobami. Na event zaprosiliśmy też zwycięzców naszego instagramowego konkursu.

Zobaczcie zdjęcia z tego eventu! Kto chciałby wrócić do takiej szkoły? My na pewno! 🙂

Jeśli szukasz porad jak się ubrać na rozpoczęcie roku szkolnego albo chcesz kupić modne, wygodne i atrakcyjne cenowo outify do szkoły, to koniecznie przeczytaj nasze wpisy dotyczące tych tematów!