Dziecko

Dziecko

Zabawki do 50 zł

Chcesz kupić niedrogie zabawki dla dziecka? Koniecznie zobacz nasze propozycje do 50 zł!

Stroje na Halloween dla dzieci

Zainspiruj się naszymi propozycjami na stroje na Halloween dla dzieci i spraw swojemu maluchowi kostium idealny!

Prezent dla dziecka 10 lat

Znalezienie prezentu idealnego dla dziecka w wieku 10 lat to nie dala wyzwanie. Zobacz nasze propozycje!

Outfity do szkoły

Najlepszy outfit do szkoły wyróżnia się przede wszystkim wygodą. Jak znaleźć ten, który okaże się najlepszy dla Twojego dziecka? Poznaj nasze wskazówki.

Jak się ubrać na rozpoczęcie roku szkolnego

Szkoła zaczyna się już za moment! Sprawdź, jak się ubrać na rozpoczęcie roku szkolnego, aby celebrować ten wielki dzień, jak najlepiej.

Co kupić na roczek? Prezenty dla rocznego dziecka

Pierwsze urodziny to zawsze wyjątkowa okazja, która wymaga odpowiedniej oprawy. Szukasz pomysłu na prezent dla rocznego dziecka? Czytaj dalej!

Jak ubrać dziecko na spacer?

Świeżo upieczeni rodzice pytają zazwyczaj, jak ubrać dziecko odpowiednio do temperatury. Jeśli i Ty szukasz takiej informacji, sprawdź nasze podpowiedzi!

Zabawki dla niemowlaka

Plastikowe czy drewniane? Grające czy nieme? Różnorodność zabawek dla maluchów może powodować zawroty głowy! Z nami wybór będzie łatwiejszy!

Jaki rozmiar skarpetek dla malucha?

Za luźne lub zbyt ciasne? Źle dobrane skarpetki u noworodka mogą być przyczyną płaczu, a u niemowlęcia niechęci do nauki chodzenia. Sprawdź, jak dobrać ich rozmiar.

Co kupić w prezencie dla noworodka

Narodziny dziecka to wielkie wydarzenie. Spraw, aby pierwsze chwile z nim stały się wyjątkowe i pomyśl o ciekawym prezencie dla jego rodziców!