Pamiętasz, że 14 października obchodzony jest Dzień Nauczyciela? To wyjątkowe święto celebrowane jest poprzez dzień wolny od szkoły oraz różne akademie i przedstawienia. Jaki prezent na Dzień Nauczyciela wybrać? To święto, to doskonała okazja, aby podziękować nauczycielom za trud włożony w dostarczanie wiedzy, dzięki której Twoje dziecko może rozpocząć kolejny etap swojego życia. Jaki upominek sprawdzi się jako na prezent na Dzień Nauczyciela najlepiej? Sprawdź nasze propozycje!

Kubki na poranną kawę lub herbatę

Jeśli nie masz pomysłu na prezent na Dzień Nauczyciela, proponujemy dwa sprawdzone upominki, które zawsze będą dobrym rozwiązaniem. Przede wszystkim rekomendujemy kubki. Z pewnością taki prezent na Dzień Nauczyciela będzie przez niego bardzo dobrze odebrany! Możesz pójść w stronę kubków ze zdobieniami, np. złotymi. Dobrze wiesz, jakie masz relacje z nauczycielem Twojego malucha, dlatego jeśli są luźniejsze, możesz pozwolić sobie na kubek ze śmiesznym obrazkiem lub z bohaterami filmu. Stylem prezentu możesz nawiązać także do przedmiotu, którego uczy dany nauczyciel. Może np. wybrać nadruk kwiatowy jeśli to nauczyciel biologii? Nie wiesz jaki kolor wybrać? Postaw na barwy w jakich najczęściej chodzi dany nauczyciel i wybierz kubek w kolorze ubrań, które lubi! Zobacz kubki dostępne w naszym sklepie – z pewnością znajdziesz tu idealną propozycję dla wybranego nauczyciela!

Świeczki do relaksu po dniu pracy

Innym sprawdzonym prezentem jest świeczka, z której na pewno ucieszy się każda nauczycielka. Postaw na klasyczne zapachy albo te sezonowe, które pozwolą obdarowanemu nauczycielowi odpocząć po trudnym dniu w szkole. Na pewno obdarowany doceni taki prezent na Dzień Nauczyciela, bo jego praca jest bardzo stresująca, a wieczór z zapaloną świecą pozwoli mu się zrelaksować. Naszym zdaniem to uniwersalny i użyteczny prezent na Dzień Nauczyciela, który sprawdzi się idealnie w tej roli! Możesz wybrać świecę w przezroczystym szkle albo w wyjątkowym kształcie opakowania. Zobacz nasze propozycje świeczek i wybierz taką, która najbardziej Ci się spodoba! Kwiaty i świeczka to idealny prezent na Dzień Nauczyciela, który sprawi mu dużą przyjemność!

Wyjątkowy prezent – kosz pełen niespodzianek 

Jeśli szukasz czegoś bardziej spektakularnego na prezent na Dzień Nauczyciela, ciekawą propozycją będzie kosz wypełniony słodkościami lub gadżetami. Możesz włożyć do niego powyżej omówione propozycje, jak kubek, świeczka i dołożyć słodycze czy np. kawę. Inną opcją będzie dołączenie praktycznych prezentów, jak notatnik, planer, które z całą pewnością przydadzą się w codziennej pracy. Do takiego kosza możesz zmieścić wiele małych drobiazgów, a efekt końcowy będzie naprawdę fantastyczny. W koszu nie tylko mogą znaleźć się prezenty, ale także własnoręczne prace uczniów, które z całą pewnością będą napawać nauczyciela dumą. W tym święcie liczy się przede wszystkim pamięć i gest, dlatego bez względu na to na, co się zdecydujesz, na pewno będzie to strzał w dziesiątkę. 

Co jeszcze na prezent na Dzień Nauczyciela? 

Znasz już dwie propozycje na prezent na Dzień Nauczyciela: kubek i świeczka. Co jeszcze się sprawdzi? Rekomendujemy kolejny jesienny upominek, bo tego typu dodatki są adekwatne to trwającej wtedy pory roku. Mowa o szalikach! Po pierwsze to nieodłączny element jesiennych stylizacji, a dodatkowo chroni przed zimnem, co jest niezwykle pożądane w tym sezonie. Do wyboru masz wiele modeli. Jeśli nie wiesz, który z nich sprawdzi się najlepiej to postaw na beże i brązy, czyli ponadczasową klasykę. W sezonie jesiennym to najpopularniejsze kolory, dlatego to bezpieczny wybór. Jeśli chcesz dodać coś jeszcze do szalika, dobierz do niego pasującą czapkę i rękawiczki.

Jaki wybrać prezent na Dzień Nauczyciela? Znasz już odpowiedź!

14 października zbliża się wielkimi krokami, ale nie musisz się o to martwić, bo doskonale wiesz, co sprawdzi się na prezent na Dzień Nauczyciela. Nie musi to być nic wielkiego, wystarczy drobiazg, który będzie symbolem Twojej pamięci o tym dniu. Z pewnością obdarowany nim nauczyciel ucieszy się z tego, że uczeń pamiętał o nim i docenił jego pracę!