Zabawki dziecięce to teraz istne szaleństwo! Sklepowe półki uginają się od nadmiaru różnych produktów, które mogą zainteresować najmłodszych. Są nowoczesne i bardzo kreatywne. Oprócz tego, że na rynku znajdziesz wiele rodzajów różnych zabawek, to niekiedy ceny potrafią zwalić z nóg. W momencie, gdy musisz kupić prezenty dla większej liczby dzieciaków, okazuje się, że będzie to naprawdę poważny wydatek, na który nie zawsze możemy sobie pozwolić. Podpowiadamy, jak wybrać zabawki do 50 zł z Sinsay, które spodobają się każdemu obdarowanemu maluchowi. Wartościowa zabawka wcale nie musi być droga! 

Pluszaki

Zacznijmy od podstaw w dziecięcej kolekcji, czyli… pluszaków! Chyba każdy maluch zaczyna swoją przygodę z zabawkami właśnie od miłych w dotyku maskotek. Są miękkie, puszyste i idealne do przytulania. Dają dziecku poczucie bezpieczeństwa, zwłaszcza w nocy, dlatego to doskonała opcja szczególnie dla tych najmłodszych. Do wyboru jest wiele różnych postaci, np. zwierzęta, dinozaury, a nawet pluszowy samochód, dlatego bez problemu znajdziesz ten, który spodoba się maluchowi. Jeśli szukasz zabawek do 50 zł, maskotki są doskonałym wyborem. 

Zabawki drewniane

Inną propozycją zabawek do 50 zł są klasyczne, drewniane produkty. Wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością i wytrzymałością, dlatego maluch będzie się nimi bawił dłużej. Tego typu produkty nie tylko dostarcza dziecku zabawy, ale także wiele z nich ma funkcję edukacyjną. Należy również wspomnieć, że zabawki drewniane dostępne w asortymencie Sinsay zostały pomalowane nietoksycznymi, bezpiecznymi farbami, dzięki czemu są zgodne z normami europejskimi i bezpieczne dla dziecka. Takie zabawki do 50 zł to idealna opcja dla każdego malucha!

Wybrane rodzaje zabawek znajdujących się w tej kategorii:

  • klocki
  • puzzle
  • liczydło
  • cymbałki
  • układanki.

To tylko kilka dostępnych opcji, bo w tym przypadku najlepiej kierować się po prostu swoimi preferencjami. Jesteśmy przekonani, że w naszym sklepie znajdziesz świetne propozycje nie rujnując przy tym domowego budżetu (w końcu to zabawki do 50 zł) i wywołasz uśmiech na twarzy malucha!

Zabawki kreatywne

Kolejną naszą propozycją są zabawki kreatywne, które mają podwójne zastosowanie: bawią i pobudzają wyobraźnię. Produkty tego typu nie przynoszą gotowych rozwiązań, wymagają bowiem pomysłowości, inwencji twórczej i wyobraźni. 

Zabawki kreatywne możemy podzielić na trzy kategorie:

  • Zabawki artystyczne — pobudzają dziecięcą wyobraźnię za pomocą artykułów plastycznych. Mogą to być różnego rodzaju zestawy do malowania lub produkty DIY, które wymagania od zastanowienia się, np. na jakie kolory pomalować dany obiekt. Dodatkowo, maluch ćwiczy swoją zręczność w posługiwaniu się, np. pędzlem. 
  • Klocki i układanki — te zabawki to prawdziwa kopalnia kreatywnych pomysłów! Dziecko może puścić wodze fantazji i budować niezwykłe budowle, które zrodziły się  w jego głowie. Oprócz klocków ciekawym pomysłem będą także puzzle 3D. 
  • Zabawki pozwalające się w kogoś wcielić — kolejną propozycją, która pozwoli dzieciakom puścić wodze fantazje, są zestawy, które pozwalają im się wczuć w czyjąś rolę, np. lekarza czy nawet księżniczki. Maluchy w swoich głowach tworzą własne scenariusze zabaw, które świetnie pobudzają wyobraźnię.

Jak sam widzisz, kupno zabawek do 50 zł jest i wiele łatwiejsze niż myślisz! 

Zabawki edukacyjne

Ostatnią naszą propozycją są zabawki edukacyjne. To połączenie dobrej zabawy z nauką, dlatego niosą ze sobą dodatkowe wartości. Nie tylko zajmą uwagę malucha, ale także pozytywnie wpłyną na jego rozwój. Tego typu zabawki do 50 zł uczą cierpliwości, koncentracji i logicznego myślenia, co stanowi ich niewątpliwy atut.  Jeśli szukasz zabawek edukacyjnych, to polecamy wszelkie instrumenty muzyczne, puzzle czy te zawierające cyfry, np. zegar. Warto pamiętać, że zabawki edukacyjne mogą wymagać tego, aby dorosła osoba poświęciła maluchowi czas. 

Zabawki do 50 zł w sklepie Sinsay

Teraz już wiesz, że bez problemu kupisz niedrogie zabawki, które uczą, bawią i pobudzają wyobraźnie. Wybór masz ogromny, dlatego bez problemu znajdziesz te, które odpowiadają zainteresowaniom każdego malucha. Koniecznie zobacz wszystkie dostępne w naszym sklepie propozycje i wybierz te, które mogą najbardziej podobać się dziecku. Mamy nadzieję, że tym artykułem udowodniliśmy, że na zabawki dla dzieci wcale nie trzeba wydawać fortuny – niedużym kosztem można znaleźć świetne propozycje dla każdego szkraba!

Szukasz czegoś dla małego dziecka? Zobacz nasz artykuł dotyczący zabawek dla niemowlaka i poznaj nasze propozycje! Liczymy na to, że nasze porady pomogą w podjęciu zakupowych decyzji!